Country festival – jak se k nám dostanete

Příjezd od Nového Města na Moravě

ihned za železničním přejezdem na silnici směr Jimramov je odbočka vpravo, pak pokračujte po silnici asi 3 km, a přijedete do Zubří.

Příjezd od Bystřice nad Pernštejnem

po silnici 1/19 směr Nové Město na Moravě, v obci Olešná před mostem se sochami odbočit doprava, dále pokračujte cca. 200 m, poté je odbočka doprava nahoru do prudkého kopce, a dále pokračujte cca. 2 km do Zubří

Příjezd od Jimramova

projedete obcí Koníkov a vjedete do lesa. Po výjezdu z lesa vyjedete pohledecký kopec, poté následuje sjezd z kopce. Asi po 300 m odbočíte vlevo na místní komunikaci ( je to u areálu ZD, který máte po pravé ruce), a pokračujete cca. 2 km do Zubří.

Areál výletiště se nachází v centru obce, a budou zde vyvěšeny směrové cedule. Parkování bude zajištěno zdarma v areálu sportoviště, který se nachází cca. 300 m od areálu, rovněž zde budou umístěny směrové cedule a bude zajištěna navigace osobami přímo na místě. Další informace k výletišti.