Hlášení 8.6.2016

zítra, to je ve čtvrtek 9. června, se od 19 hodin koná v zasedací místnosti 12. řádné zasedání zastupitelstva obce. Program zasedání je uveřejněn na úřední desce.

Další zpráva. Z důvodu dovolené budou tento pátek, to je 10. června, zrušeny dopolední úřední hodiny na obecním úřadě.

Další zpráva. Vedoucí prodejny Jednota oznamuje, že dochází ke změně otevírací doby v sobotu. Nově bude sobotní prodejní doba od 6:00 do 10:00 hodin.

Další zpráva. Na dětském hrišti byl nalezen starší mobilní telefon. Majitel se o něj může přihlásit na obecním úřadě.

Další zpráva. Z důvodu revize knih v místní knihovně bylo vyřazeno asi 350 knih. Tyto knihy proto nabízíme volně k rozebrání zdarma. Zájemci si mohou vyřazené knihy prohlédnout od pondělí 13. června, v zasedací místnosti obecního úřadu, vždy v době úředních hodin. Knihy zde budou nabízeny zdarma po dobu dvou týdnů, poté bude zbytek odevzdán do sběru.