Hlášení 8.6.2018

Srdečně zveme všechny občany na soutěž v požárním sportu dětí a mládeže – novoměstský pohár soptíků. Další závod se uskuteční tuto neděli 10. června, na sportovišti v Zubří. Začátek je ve 12:30 hod.
Na obecním úřadě, v hostinci U zubra a prodejně Jednoty v Zubří jsou k dispozici pozvánky na setkání rodáků, které se uskuteční 30. června – 1. července. Prosíme všechny, abyste si vyzvedli dostatečný počet pozvánek a předali je svým příbuzným a známým – zuberským rodákům. Děkujeme za spolupráci.
Pro setkání rodáků rovněž hledáme historické fotografie ze Zubří. Kdo máte tyto fotografie k dispozici a byli byste je schopni poskytnout ke zkopírování a zveřejnění na výstavce při setkání rodáků, přineste je prosím na obecní úřad, kde bychom si rádi fotografie pro účely výstavky zkopírovali. Děkujeme