Hlášení 4.4.2017

prosíme zejména členy spolků a sportovních oddílů, ale i všechny občany, o účast na brigádě na sběru kamení, pro účely stavby skladiště posypu. Brigády se uskuteční tuto sobotu, to je 8. dubna, od 8 do 14 hodin, a dále pak příští pondělí a úterý, 10. a 11. dubna, vždy od 16 do 20 hodin. Sraz brigádníků bude u obecního úřadu.

Další zpráva. Ředitelka základní a mateřské školy oznamuje, že k budově školy byl přistaven kontejner pro sběr papíru. Kontejner zde bude do čtvrtka 6. dubna. Dále oznamujeme, že kontejner na velkoobjemový odpad bude umístěn na obvyklé místo pod kopcem od pondělí do čtvrtka příštího týdne, následující týden, po velikonočním pondělí, bude pak umístěn za budovu obecního skladu.