Hlášení 19.4.2016

Z důvodu probíhajících oprav obecních komunikací upozorňujeme, že v následujících dnech dojde k úplným uzavírkám obecních komunikací, na kterých probíhá oprava. Zvláště upozorňujeme na to, že zítra v době od 7 do 15 hodin, a dále tento pátek, to je 22. dubna, a příští pondělí a úterý, to je 25. a 26. dubna po celý den, bude zcela znemožněn průjezd z obce směrem k Olešné, a dále průjezd pod Kopec. Pro příjezd do těchto částí bude nutné využít příjezdu přes Olešnou, popřípadě přes les. Prosíme Vás, abyste v žádném případě nejezdili přes nově vyasfaltované komunikace, a nedošlo tak ihned k jejich zničení.

Další zpráva. Srdečně zveme všechny důchodce na tradiční nedělní posezení. Setkání se uskuteční tuto neděli, to je 24. dubna, od 14 hodin v hostinci U zubra.