základní
informace

přihlášky
a žádosti

rozvrh

omluvenka

stránky
učitelů

Kontakty

e-mail: info@2zszdar.cz

 

telefon

škola - sekretářka

566 590 641

Další telefonní kontakty

 

školní kuchyně, 3 ZŠ:

566 591 427

736 472 471

jídelna, 2. ZŠ:

775 886 119

 

sportovní hala:

771 131 713

 

 

Odkazy:

Město Žďár nad Sázavou
MŠMT

 

Úspěchy našich žáků

školní rok 2020/21

 



Sportovní soutěže


Vědomostní soutěže

 

Matematická olympiáda (kategorie Z5) - okresní kolo,19. 5.

- polodistančně, výsledky:

  • 1.-4. místo Veronika Formanová

  • 5. místo Šimon Růžička

  • 18. místo Thomas Koukola

 

Matematická olympiáda (6., 7. a 8. ročník) - okresní kolo, 31. 3.

6.r.: Jiří Dokulil - 15. místo

7.r.: Matěj Hansl - 14. místo

8.r.: Veronika Růžičková - 1. - 4. místo
       Bronislav Kolínský, Martin Pavlík - 13. - 14. místo

 

Zeměpisná olympiáda - krajské kolo, 17. 3.

V krajském kole zeměpisné olympiády obsadil Dan Vostrejš krásné 6. místo.

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

 

Matematická olympiáda - krajské kolo, 16. 3.

Patrik Švoma (9.B) - úspěšný řešitel, 18. místo

 

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo, on-line, 17. 2.

Dan Vostrejš (7.B) postupuje do krajského kola

Kategorie „A“   Kategorie „B“   Kategorie „C“  
8. Švanda Martin 72,5 bodů 2. Vostrejš Daniel 85 bodů 12. Beran František 87,5 bodů
11. Dokulil Jiří 69 bodů 5. Hanus Petr 76,5 bodů 21. Valenta Marek 80,5 bodů
24. Kafka Michael 44.5 bodů 17. Chmelíček Matěj 59 bodů 26. Jaroš Jakub 74,1 bodů

 

Matematická olympiáda (9. ročník) - okresní kolo, 27. 1.

Patrik Švoma - 10. místo, postup do krajského kola

Šimon Slavík - 12. místo

Aneta Veselská - 16. místo

 

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo, on-line, 25. 1.

7. místo: M. Valenta

16. místo: Š. Slavík (oba 9.B)

 

Dějepisná olympiáda - okresní kolo, online, 14. 1.

5. místo: M. Valenta

16. místo: J. Jaroš (oba 9.B)

 

Bobřík informatiky 2020 (9. - 20. 11.)

Z naší školy se zúčastnilo 141 dětí.

Výsledky:

MINI: soutěžilo 21 žáků, Bobříka ulovilo 15 žáků.

1. - 2. místo: M.Pohanková, M.Žďánský (oba plný počet bodů), 3. K.Tichá

BENJAMÍN: soutěžilo 60 žáků, Bobříka ulovilo 29 žáků.

1. M.Chmelíček, 2.-3. K.Mlíková, J.Dokulil
KADET: soutěžilo 60 žáků, Bobříka ulovilo 10 žáků

1. F.Beran, 2. P.Švoma, 3. J.Horký
Úspěšní řešitelé - pdf (v kategorii Kadet výsledky až po 90 bodů)

 

 

Logická olympiáda 2020  - krajské kolo on-line, 6. 11.

Soutěžilo vždy asi 50 dětí.

Kategorie A – 3. – 5. r.

  • 13. místo – M. Pohanková (77%)

  • 28. místo – V. Formanová

  • 32. místo – E. A. Mrkvičková

Kategorie B – 2. stupeň

  • 22. místo – J.Dokulil (63 %)

Podrobné výsledky na webu soutěže.

 

 

Logická olympiáda - nominační kolo -Kategorie A

Soutěžilo celkem 32 dětí, do krajského kola postupují E.A.Mrkvičková, T.Horká, O.Látal (všichni z 5.B), M.Pohanková (4.A) a V.Formanová (5.A)

Výsledková listina kat. A - pdf

Výsledky kategorie B

Soutěžilo 14 dětí, na výsledkovou listinu se probojovalo 10 nejlepších.

V naší škole zvítězil a do krajského kola postupuje J. Dokulil (6.B).

Výsledková listina kat. B - pdf

 

 


Umělecké soutěže

 


Sběr

Pomerančová kůra

 

->na úvodní stránku   ->na začátek stránky